Regionální závod Jablonec n/N

Úvod » Aktuality » Regionální závod Jablonec n/N

Do Jablonce máme blízko a navíc, kdo by mohl vynechat závod v tak pěkném prostředí! Vycestoval Pepa i Tomáš, jako rozhodčí tady byl i další člen našeho klubu Jirka Kysela. Běžel se dvakrát rychlostní závod a znovu se ukázalo, jak nepodstatná je v těchto závodech střelba. V mužích A vyhrál atlet z Berouna se střelbou v prvním závodě za 9, ve druhém za 10! Pro Tomáše bylo důležité, že si vyběhal potřebné body (a třídu) a pojistil si účast v Českém poháru. Protože se běžel jeden závod dopoledne a druhý odpoledne, bylo to pro něj hodně náročné. Pepa (s potřebnými naběhanými kilometry v zádech) na tom byl lépe - skončil na bedně v obou závodech. Umístění - Tomáš 8. (80,61 b.) 2+3 a opět 8. 3+2, Pepa dvakrát na 2. místě (83.35 b. a 80,83 b.) se střelbou 4+3 a 4+2. Fotky ve Fotogalerii.