Úvod » Aktuality » 3. závod Českého poháru dospělých - Harrachov 4. a 5. února 2017 - Tomáš stříbrný

Závodů v Harrachově se za náš klub zúčastnil Tomáš Regner - bohužel se o sebe musel starat sám, předseda klubu byl na střeleckých závodech v Poděbradech a pro Tomášovy svěřence to bylo přece jen trochu dál...

Byly to pro Tomáše letos nejúspěšnější závody - první den se jel vytrvalostní závod a Tomáš se držel dobře až do poslední střelby stoje - tu dal "za 4" a po předcházejích střelbách 0, 2, 1 to bylo trochu zklamání. Nakonec z toho ale bylo hezké 4. místo. Druhý den se běžel sprint a Tomášovi se povedla střelba - 0, 1 (společně s dalšími dvěma závodníky nejlepší střelba v kategorii) a skončil druhý, 26 vteřin za suverénem obou dní Doubkem z Manušic. Takže vůbec ne špatné závody, byť si Tomáš i nadále stěžuje na to, že lyže moc nejedou... Pár fotek najdete na našem Facebooku.