Boletice 29. dubna 2017

Úvod » Aktuality » Boletice 29. dubna 2017

Pálily se čarodějnice a my jeli do Boletic na tradiční závody. Opět se ukázalo, že nám chybí jen kousíčky k medailím, chce to ještě doladit všechny činnosti, abychom potřebné vteřinky někde získali. Fotky najdete zde.

Žákyně B - naše nejsilnější kategorie - čtvrtá skončila Agáta Neckářová, na medaili jí scházely pouhé 4 vteřiny. Dobře střílela - za 1 a 0! Dobře si také vedla Berenika Lajtkepová. Střílela za 2+1 a skončila na slušném osmém místě a potvrdila tak dobrý výsledek z Berouna. Verče Šípkové se střelba nepovedla a střílela za 4+5 - ale teprve začíná a určitě má ještě lepší výsledky před sebou.

V žákyních C Markéta Farská výborně střílela (0+0) a nakonec byla pátá (2 vteřiny za čtvrtou a 9 vteřin od medaile). Adéla Ryvolová předvedla také výbornou střelbu - 1+0, ale pomalejší běh na lepší umístění nestačil.

V žácích B byl Petr Patzák od bronzu jen 3 vteřiny (střelba 2+0). Štěpán Kuřák skončil na 7.místě (3+1), za ním Filip Šúprdlík (2+0), zatím Filipovo nejlepší umístění, a hned za ním Honza Bicek - 3+4 na střelbě.

V mužích skončil Tomáš Regner pátý (2+3) a v dorostu, ve svém prvním biatlonu s malorážkou, byl Matyáš Neckář druhý - 5+2!

Hodně našich závodníků získalo přes 80 bodů, takže mají zajištěný postup na MČR, Petrovi scházelo jen několik desetinek bodu! Nyní nás čeká biatlon 6. května - v Roškopově u Nové Paky.