1. kolo ČP - Staré Město p. L. 3. - 4. června 2017

Úvod » Aktuality » 1. kolo ČP - Staré Město p. L. 3. - 4. června 2017

Do Starého Města odjížděla v pátek 2 auta a s řidiči Tomášem Regnerem a Pavlem Neckářem jelo dalších 7 závodníků. Fotky najdete zde. Z těch, kteří si vyběhli postup, nejela Bára Matošková, která dává přednost plavání, kde je mezi nejlepšími v republice a smolař Štěpán Kuřák, který si vyběhl postup na posledním závodě o pár desetin bodu a potom mu ve škole spolužák zlomil ruku.

První den nevyšel z našich nikomu - Petr Patzák byl diskvalifikovaný, když nemohl najít svoji zbraň (spletl si č.73 s 37 :-( a tak ji hledal na druhé straně střelnice) a když na něj Tomáš zavolal, bylo to hodnoceno zcela právem jako nepovolená komunikace na střelnici. V žákyních B Bery Lajtkepová porazila Agátu Neckářovou, byly za sebou na 26. a 27. místě - pro Bery určitě úspěch (se střelbou 1+1), Agy už byla spokojená méně (střelba 1+3). V této kategorii startovalo 53 závodnic. Až Bery zrychlí střelbu, může se dostat vysoko! V žácích C byl Ondra Jiránek na 31. místě ze 48 závodníků, se střelbou 0+2, ale po nemoci nebyl běh nejlepší. Po nemoci byla také Markéta Farská v žákyních C - také ona měla slušnou střelbu 1+1, ale slabší běh. Nakonec ze 45 soupeřek skončila na 31. místě. Malorážkaři na tom byli s umístěním podobně - Matyáš Neckář v dorostencích A nastřílel svůj hloubkový rekord (5+5+5+5) a skončil předposlední, Jíťa Gittlerová byla z "našich" (trénuje s námi, ale závodí za Manušice) nejlepší - docela dobře střílela (2+5+1+4) a skončila na 6. místě ze 16 konkurentek v kategorii dorostenek A. Trenér Tomáš Regner v kategorii muži B držel basu se svými svěřenci a po střelbě 4 x za 3 byl desátý.

Ještě že si druhý den skoro všichni trochu polepšili! Petr Patzák sice špatně střílel (4+3, to se mu už dlouho nepovedlo) a byl až na 35. místě, ale pořád lepší, než diskvalifikace z 1. dne! Agy se vytáhla - střelba 1 + 0 a výborné 8.  místo! Bery si snad jako jediná z našich druhý den pohoršila, střílela opět celkem za 2, ale běh stačil jen na 40. místo z 57 závodnic. A nejhůř druhý den z našich dopadl Ondra - střelba za 1 + 4 a až 43. místo. Na slušném 22. místě skončila Maky po střelbě 1 + 3. V dorostu A si polepšil Maty - střelba sice 4 + 4, ale výborný běh a slušné 7. místo! Jíťa se střelbou 2+3 byla osmá a Tomáš po dobré střelbě (1 + 2) i běhu skončil na výborném 5. místě a dovršil zlepšení naší výpravy.

Zpět na výpis