Přespolák Sosnová - sobota 7. dubna 2018

Úvod » Aktuality » Přespolák Sosnová - sobota 7. dubna 2018

Nejdříve trochu bloudění, když Milan nenašel cestu do hospody, kde byla prezentace ("Jeďte za mnou, já to tam znám..."). Na druhý pokus se to podařilo a tak všechna tři auta, která vezla hlavní část výpravy, nakonec dorazila. Dorazil i Jáchym s tátou a Bery s rodinou a tak všichni naši byli na  místě. Nikče nebylo dobře, ale ostatní běželi. V žácích Verča, Áňa, Filip, Agy, Áďa, Jola, Bery, Jáchym a Kája, v dorostu Jíťa a v dospělých Jana a Tomáš.
Poprvé jsme vyvětrali naše nové klubové oblečení a musíme přiznat, že úplně nenápadní nejsme :-). Fotky od Milana najdete zde a další od Tomáše ještě na našem facebooku.
Bylo hezky, zamračilo se až po cestě zpátky, ale to už nám tolik nevadilo - na tradiční zmrzku v Lemberku bylo ještě hezky. A měli jsme co oslavovat - celkem se  nám dařilo. Někteří z nás si poprvé vyzkoušeli závody (Jáchym), jiní byli poprvé na stupních vítězů (Jola - i když s ní to nebylo jednoduché, v době vyhlašování byla na trati fandit a musela ji zastoupit Verče. Jola si potom vyzkoušela stupně už jen sama...), další nebyli na stupních vítězů poprvé (Agy, Jíťa), někteří skončili těsně pod stupni (Bery a Filip) a jiným moc nechybělo (Verča, Kája, Jáchym). Zvláštní podívanou nám připravily Áďa s Áňou, které ukázaly, jak se dobíhá do cíle rameno na rameni a jen jsme se divili, že se přitom ještě nedržely za ruce! Jana skončila ve své kategorii žen pátá a nejhorší umístění zůstalo na trenérovi - Tomáš byl ve své kategorii mužů desátý. Ale vyhrál ji táta naší Bery, který závodí za AC Slovan Liberec!
Tak nakonec to nebyla špatná účast (běželo nás 12) ani reprezentace (3x bedna) a klubové oblečení jsme dobře zaběhli - musíme říct, že na stupních vítězů vypadalo obzvlášť hezky!

Zpět na výpis