Konrádova jedenáctka -Vratislavice 11.11. 2018

Úvod » Aktuality » Konrádova jedenáctka -Vratislavice 11.11. 2018

Přespoláku ve Vratislavickém pivovaru se z našeho klubu zúčastnilo 10 žáků a 2 dospělí. Fotky najdete zde. Účast v dětských závodech byla obecně slabší - v jednotlivých kategoriích startovalo od 9 do 19 účastníků, dohromady 64 běžců, mezi dospělými to bylo výrazně lepší - tady běželo 118 závodníků.
Nejstarší žákovskou kategorii - 2 km - vyhrál opět (vyhrál i Běh na Českou chalupu před týdnem) Petr Patzák (4:58), druhý byl Ondra Jiránek (5:11), čtvrtý skončil Kuba Farský (5:28). Pátý mezi žáky byl Honza Bicek (5:46). Na stejné trati dívek byla Verča Šípková druhá (5:54) a Áňa Lehmannová třetí - (7:40). Stejnou trať běželi i mladší žáci, takže můžeme srovnávat časy - v dívkách byla Bery Lajtkepová druhá (5:38), Jola Závacká třetí (5:48) a Terka Farská čtvrtá (6:17). Ve stejné kategorii kluků byl Jáchym Strašlipka čtvrtý (6,00). Mezi dospělými v běhu na 11 km skončil Tomáš Regner v kategorii M4 na 9. místě (54:31) a Jana Gittlerová v kategorii Z4 byla třetí (1:04:02).
Takže slušné výsledky, byť v některých kategoriích bylo startujících méně. Poděkování patří všem účastníkům, ale i Janě Farské, která měla naši účast na starosti.