Náš regionální závod ve Vesci 9. února 2019 bude!!!

Úvod » Aktuality » Náš regionální závod ve Vesci 9. února 2019 bude!!!

Tak i my se spíše klonili k tomu, že sněhové podmínky v běžeckém areálu ve Vesci nebudou nic moc a náš regionální biatlonový sprint volnou technikou se neuskuteční. Ale dnes, v úterý 5. února večer, po schůzce s rolbařem a obhlídce areálu po dalším zasněžování, jsme se rozhodli, že závod uspořádáme!
Bohužel nebude na pěkných tratích, které jsme měli připravené - sněhu je na nich stále málo. Zato trenéři své ovečky uvidí skoro po celou dobu, kdy jsou na trati...
Pojede se na jednom kilometrovém okruhu, který bude stejný pro všechny kategorie. Kategorie W a M11 pojedou dvě kola - první kolo průjezd, ve druhém budou střílet. Kategorie W a M 12 a 13 pojedou 3 kola - první kolo průjezd, ve druhém a třetím budou střílet. Kategorie W a M14 a 15 pojedou 4 kola - první a druhé průjezd, třetí a čtvrté střelba.
Při příjezdu k areálu vynechte první parkoviště po pravé straně a za ním odbočte vpravo - jeďte opatrně, přijíždíte do areálu, silnice je úzká, nepřehledná a klouže! Při příjezdu na běžecký stadión s provozní budovou napravo neodbočujte vpravo na silnici k budově, ale hned za touto odbočkou vjeďte zezadu na parkoviště a zaparkujte tak, abyste nikomu nebránili v odjezdu. Teprve pokud by se toto parkoviště naplnilo, budete muset zaparkovat na prvním parkovišti před areálem - dodržujte pokyny pořadatelů.
V provozní budově je dole restaurace, v prvním patře je klubovna, kde se můžete ohřát, za klubovnou placení startovného a rozhodčí.
Pokud závodník bude elektronicky odprezentován a nebude startovat, vraťte číslo, aby byli počtáři v obraze...
Přejeme všem příjemný závod, hezké výsledky a dobrou náladu před i po závodě.

Zpět na výpis