Okresní přespolák škol - Ruprechtice 2. října 2019

Úvod » Aktuality » Okresní přespolák škol - Ruprechtice 2. října 2019

Někteří naši závodníci se zúčastnili okresního přeboru škol v přespolním běhu. Běželo se v nám známém prostředí - v našem biatlonovém areálu, vzdálenosti podle kategorií od 1km do 3km pro ZŠ.
V kategorii 6-7. tříd mezi dívkami byla Bery Lajtkepová na pěkném 4. místě ze 46 startujících, bylo to nejlepší umístění našeho závodníka. V chlapcích skončil Jáchym Strašlipka na 35. místě z 51 startujících.
V kategorii 8.-9. tříd v dívkách skončila Verča Šípková na 6. místě a přispěla tak k vítězství svého družstva (Gymnázium FXŠ). Agy Neckářová skončila ve stejné kategorii na 10. místě a byla ze své školy nejlepší. Celkem startovalo 40 dívek. Mezi chlapci byl Péťa Patzák mezi 55 startujícími na pěkném 6. místě a dobře dopadl i Štěpán Kuřák, který skončil na 14. místě. Oba tak přispěli k 2. místu své školy (nám. Míru).
Připomněli jsme si tak, že začíná sezóna podzimních přespoláků, na některé se určitě podíváme.