Brigáda - neděle 3. listopadu 2019

Úvod » Aktuality » Brigáda - neděle 3. listopadu 2019

Hned po včerejším přespoláku jsme se sešli v 9 ráno na brigádě. A kupodivu - byli tam ti, kteří včera běželi, nebo byli jako rodičovský doprovod a nebo byli jen povzbuzovat! Asi to také o něčem svědčí... Pár fotek z brigády najdete zde.
Udělali jsme spoustu práce - dámy shrabaly (za pomoci některých pánů...) listí v celém areálu. A hrabaly tak poctivě, že se shrabané listí ani nestačilo odvážet. Další parta (výhradně chlapů) postavila sloupy na osvětlení vzduchovkové střelnice, dokončila položení kabelu a popracovala také na bráně na malorážkové střelnici. Někteří potom odešli dříve (kolem 12,30) a zbylo hlavně chlapské jádro, které čekalo, až Blesk přiveze další materiál, který vařil v práci (i když samozřejmě v práci nebyl...) a dokončí se začaté dílo. Nakonec tam to neopravdovější jádro dělalo až do 16,30! A výsledek stojí za to - malorážková střelnice má už fungující kvalitní osvětlení terčů a osvětlení na vzduchovkové střelnici je před dokončením!
Nezbývá, než všem brigádníkům moc poděkovat - zase jsme se přiblížili tomu, abychom mohli trénovat střelbu, i když už nebude denní světlo! To nám určitě hodně pomůže - nevýhodou jen je, že se už naši závodníci nebudou moci při špatné střelbě vymlouvat na ztížené podmínky při tréninku :).

Zpět na výpis