MČR dorostu a dospělých - Nové Město na Moravě 14. - 16. února 2020

Úvod » Aktuality » MČR dorostu a dospělých - Nové Město na Moravě 14. - 16. února 2020

Je škoda, že se na MČR neprobojoval nikdo z našich dorostenců - ale v této sezóně na to skutečně neměli. Navíc dva nejlepší odešli do Jablonce... Jeli tedy jen 3 dospělí - shodou okolností jsou všichni také trenéry našich mladých závodníků. Pavel a Jana Farských a Tomáš Regner. A jak dopadli?
Zatím máme za sebou sobotu - a hned jednu stříbrnou medaili! Ale nejdříve se musíme zmínit o pátku, kdy se jely mix štafety dvojic. Velká účast byla zejména v kategoriích dorostu - a v kategorii 16 let se na druhém místě umístil náš odchovanec Ondra Jiránek, který startoval s Eliškou Fiedlerovou. Ondra se díky své píli a odpovědnému přístupu dostává mezi nejlepší ve své kategorii, blahopřejeme! A malá poznámka - zajímavostí na MČR byla účast závodníků USA a zejména Kanady...
V sobotu se jel sprint - v kategorii M16 opět zazářil Ondra v barvách SKP Kornspitz a získal stříbrnou medaili, když měl nejlepší střelbu - leže 0 a stoje 2! V kategorii W 41 skončila naše Jana Farská také druhá - střelba 0+2! Spolu s vítězkou byly jediné, které si vyběhly 1.VT! V kategorii M36 skončil Tomáš Regner šestý (slušná střelba 1+2) a v kategorii M46 Pavel Farský osmý (jedna z jeho životních střeleb - 1+2).
V neděli se jel závod s hromadným startem. V dorostu se opět dařilo Ondrovi - tentokrát bral bronz, když mezi prvními pěti rozhodovalo pár vteřin! Ale k našim - ve W14 se Janě už tolik nedařilo - skončila čtvrtá, střelba trochu skákala - L 1+4, S 2+3. Tomáš v M36 opět skončil šestý (střelba 2+1 a 1+3) a Pavel v M46 opět osmý (1+3, 3+3).
Takže dospělé sice ještě čeká jeden závod ČP, ale příští týden je nejdůležitější pro žáky - na MČR si vybojovali postup 3 dívky a jeden kluk!

Zpět na výpis