Janovských 11 a 19 km - 31.10. 2020

Úvod » Aktuality » Janovských 11 a 19 km - 31.10. 2020

Tradiční běh byl přeložen na příští rok, ale místo něj se běžel (nebo šel) individuální běh "COVIDU navzdory". Pochopitelně bez hromadného startu - mohlo se běžet před původním termínem i den po něm, takže k ohrožení mezi startujícími dojít nemohlo. Organizátoři tratě vyznačili, i když občerstvovačky a další běžná organizační zajištění pochopitelně nefungovaly. Prodloužení o den bylo jen na facebooku a tak někteří z našich, kteří se to dozvěděli až 31.10. si mysleli, že už běžet nemohou... Nakonec DATACONTROL.CZ vydal i výsledkovou listinu.
Zatím víme jen o Tomášovi s Janou, kteří běželi 11km, stejně tak Bery s mámou a 6km běžely Verča s mámou a celá rodina Závackých. Někteří si časy měřili, jiní ne, ale zase fotili. Možná, že se na našem messengeru ještě dozvíme o dalších z klubu, kteří si zaběhli... Z výsledkovky jsme vytáhli ty, kteří si čas měřili a dostali se do výsledkovky (snad kromě Lajtkepových ostatní ve výsledkovce jsou).
Výborná byla Jola Závacká, která v ženách na 6km skončila třetí v čase 39:17! Výborný je také čas její mladší sestry Anety, která zaběhla za 40:01 a skončila čtvrtá. Jejich matka Jana bykla osmá za 42:50. Verča Šípková běžela s mámou a její čas 48:15 a 25. místo určitě neodpovídá jejím možnostem, ale pomohla matce k času 48:17 a 26. místu. Startovalo 54 závodnic.
V mužích běžel 6km Rosťa Závacký, skončil osmý mezi 38 startujícími a časem 35:43 potvrdil funkci hlavy rodiny!
Mezi ženami na 11km běžela Jana Regnerová za 1:05:07 a skončila na 13. místě mezi 66 soupřkami. Na stejné trati mužů běžel Tomáš Regner za 0:56:54 a byl na 31. místě v nejobsazenější kategorii závodu - startovalo zde 100 mužů.
Dobrá příležitost si v době covidu zaběhat - bohužel chyběla větší propagace mezi našimi členy. Myslíme si, že by si zaběhli i další.