Klubové soustředění 2021 - Ruprechtice, Hrádek n.N. 9. - 13. srpna 2021

Úvod » Aktuality » Klubové soustředění 2021 - Ruprechtice, Hrádek n.N. 9. - 13. srpna 2021

Tentokráte jsme chtěli uspořádat naše tradiční letní soustředění mimo náš areál. Protože jsme ale nemohli sehnat žádné místo, které by nebylo moc daleko a kluby nám umožnily v tomto termínu soustředění v jejich areálu, nakonec nám nezbylo, než si poradit sami. V pondělí (tady je pár fotek) a v pátek (fotky tady) proběhlo tedy soustředění v našem areálu v Liberci - Ruprechticích, zbývající dny v Hrádku n.N., kde jsme v tělocvičně také spali. Jednotlivé dny ve fotkách uvidíte na našem facebooku. Bezvadné bylo, že v Hrádku bylo všechno na jednom místě - tělocvična, venkovní posilovna, stadion. V sobotu se potom na závěr soustředění jelo na závody do Litic, které byly pro malorážku i vzduchovku. Bohužel jsme museli vynechat vzduchovkové závody v neděli v Mikulášovicích, což nás mrzelo. Ale trenéři odjížděli na další akce a popravdě, mladí vzduchovkáři byli tak utahaní (a někteří také odjížděli na dovolené s rodiči), že jsme s těžkým srdcem nedělní závody museli vypustit.
Bylo to soustředění trochu jiné, než jindy a uvidíme, jak se osvědčilo. Kromě pondělí a pátku strávili v Ruprechticích ještě jedno dopoledne malorážkaři, v Hrádku se pochopitelně nestřílelo. O to víc se běhalo, posilovalo a jezdilo na kolečkových lyžích. A v Ruprechticích v pondělí a v pátek ještě proběhly vstupní a výstupní kontrolní závody a čekáme, jak dopadne ten nejdůležitější výstupní závod - sobotní regionální závod ČP v Liticích u Plzně.

A pokud by někoho zajímal program podrobněji, je tady:
Po - Dopoledne klidová střelba, střelba na proužky, odpoledne KZ - vytrvalostní (aby se mohl porovnávat čistý běh), se 4 střelbami a dospělými vzdálenostmi (4 km) i pro vzduchovkáře (kromě těch nejmladších...)
Út - Dopoledne kolečkové lyže - úseky do kopce, odpoledne výběhy do kopce s holemi
St - Dopoledne malorážka v Ruprechticích - střelba po zátěži, vzduchovka kruhový trénink, odpoledne stadion v Hrádku - pyramida
Čt - Dopoledne kolečkové lyže - delší vzdálenosti (až 25 km), odpoledne KZ - běh do vrchu (5 km, 300m převýšení)
Pá - Opět KZ jako v pondělí - 4 km, 4x střelba, odpoledne ukončení soustředění

A závěrem se sluší poděkovat - ZŠ TGM Hrádek n.N. za tělocvičnu, restauraci na tenisových kurtech za obědy a večeře (snídaně byla vlastními silami), rodičům za napečení, trenérům za práci a (kupodivu) i všem sportovcům za skvělý přístup! Teď jen, aby se všechno odrazilo ve výsledcích na závodech - a hlavně - aby ty závody navzdory covidu byly!!!

Zpět na výpis