Letní sezóna začala brigádou

Úvod » Aktuality » Letní sezóna začala brigádou

Možná ne tak úplně - nová sezóna začala samozřejmě tréninky - úterky a čtvrtky v našem areálu s trenéry vzduchovek Pavlem Farským a Rosťou Závackým a trenérem malorážek Tomášem Regnerem, doplnily i středy s běžeckým tréninkem na Městském stadionu, který vede Terka Šípková. A začal i nábor nováčků (včetně běžců Dukly Liberec) o jejichž střelecké začátky se stará  známý střelecký trenér Milan Regner.
Ale náš areál je také třeba dát po zimě dopořádku a tak nás obvyklá jarní brigáda (pár fotek najdete zde) neminula. A bude doplněná dalšími - náš tradiční závod poslední květnovou neděli si je vyžádá. Chtělo se nám napsat, vyžádá jako obvykle - ale tentokrát to bude náročnější. Budování nového vodojemu v těsné blízkosti našeho areálu si vyžádá daleko víc našich sil - tratě jsou do značné míry výstavbou poznamenány!!! Naštěstí spolupráce s firmou, která vodojem a přípojky staví, je dobrá a tak věříme, že časem budou tratě a celý náš areál opět OK!
Na brigádu se sice dost rodičů omluvilo, ale nabídli své služby v době tréninků a to určitě také využijeme...Ale i tak nás bylo dost a práce jsme udělali ještě víc! Zbavili jsme se starého listí i větví v lese v těsné blízkosti vzduchovkové střelnice (správce areálu hlídal oheň ještě ve 3 hodiny ráno :-( ), pokáceli a pořezali soušky v okolí tratí, prořezali tratě (a zvážili, jak nahradíme části zničené stavbou vodojemu) a vůbec jsme náš areál udělali trochu hezčí pro naše tréninky. Děkujeme všem, kteří se o to zasloužili.

Zpět na výpis