Bery úspěšně reprezentovala v Polsku

Úvod » Aktuality » Bery úspěšně reprezentovala v Polsku

Na přelomu června a července proběhlo Mistrovství Polska v letním biatlonu, s dorosteneckou reprezentací ČR se závodů zúčastnila i naše Bery Lajtkepová (na fotce ve spodní řadě první zprava). A nevedla si špatně - i když jako obvykle, horší střelbu doháněla kvalitním během. A ve sprintu jí tato kombinace stačila na bronzovou medaili! Blahopřejeme.
Ve vytrvalostním závodě skončila Bery na 10. místě, když střílela 3+3+4+2 (jedna z nejhorších střeleb celého startovního pole), ale měla třetí nejrychlejší běžecký čas.
Ve sprintu získala již avizovaný bronz, když střílela 3+1 a na vítězku ztratila pouhých 21,2 vteřiny.
Ve štafetě běžela na prvním úseku, špatně střílela (4+1), ale běžela tak, že ještě z našich reprezentantek dosáhla celkově nejlepšího výkonu. Česká štafeta skončila až na 5. místě...
Věříme, že i tato zahraniční zkušenost přispěje k dalšímu růstu výkonnosti naší talentované biatlonistky.