FIS ČP v běhu na lyžích dorostu - Horní Mísečky 1.-3. března 2024

Úvod » Aktuality » FIS ČP v běhu na lyžích dorostu - Horní Mísečky 1.-3. března 2024

Opět se bohužel potkaly dva vrcholné podniky v běhu na lyžích a v biatlonu. Hladkému běhu daly přednost Norika Nebusová a Anička Mládková, které v dresu Dukly Liberec dosáhly na zajímavá umístění v kategorii mladších dorostenek! 3,3 km volně - Nori skončila na výborném 2. místě se ztrátou pouhých 9,9 vteřiny na vítězku, Anička byla desátá (ztráta 58,1). Druhý den se běželo 5km klasicky - Nori skončila pátá (ztráta 26,4) a Anička sedmá (58,7). Poslední den byly na pořadu dne sprinty 870m volně. Hodně vyrovnaná kvalifikace se povedla více Norice (4. místo se ztrátou 10,49, Anička 19. místo se ztrátou 19,59), následné vyřazovací běhy více Aničce (5. místo ve finále, Nori celkově devátá - 5. místo v semifinále). Škoda, že v této sezóně kvůli kolizím termínů obě dívky vynechaly důležité podniky v biatlonu :(