Doprava autem do areálu KB Liberec na 10. ročník Biatlonu U Kapličky

Úvod » Aktuality » Doprava autem do areálu KB Liberec na 10. ročník Biatlonu U Kapličky

Krakonošova 330, Liberec 14, areál KB Liberec (GPS 50°47'35.217"N, 15°4'43.662"E)

POZOR – PARKOVIŠTĚ JAKO VLONI!

  1. varianta – přes centrum města, po průjezdu za plaveckým bazénem (Tržní nám.) odbočit doprava na ulici Horská, projet kolem dvojích kasáren (po levé a potom po pravé straně) – po zatáčkách na konci dlouhé rovinky odbočit z hlavní silnice (Horská) doprava kolem lesní školky a zahradnictví a poté kousek pod areálem pokračujte dále po silnici vpravo pod lesem a dále do lesa stále po asfaltové cestě až k parkovišti na této silnici před lomem – nad biatlonovým areálem.

  2. varianta – po příjezdu dálnicí od Prahy nikam neodbočovat, projet tunelem, neodbočit hned za ním, ale na dalším velkém sjezdu doprava (směr Pavlovice), potom rovně přes kruhový objezd, projet kolem různých velkoobchodů a před koncem následující rovinky před otočkou autobusu se dát doleva přes most, držet se vpravo do kopce, projet kolem dlouhého bloku (tzv. „hokejka“) a po krátkém sjezdu odbočit z hlavní prudce doleva (skoro zpátky). Po delší rovince nepokračovat po hlavní a u velké prodejny řeznictví vyjet z hlavní – opět rovně, přejet další hlavní (Horská třída) skoro rovně a na křižovatce pod areálem odbočte vpravo a hned vlevo, pokračujte po silnici pod lesem a dále do lesa stále po asfaltové cestě až k parkovišti na této silnici před lomem – nad biatlonovým areálem.

Cesta k parkovišti na silnici k lomu bude značena terči a směrovkami necelý kilometr od areálu.
Z parkoviště u lomu sejdete dolů do areálu (ze známého „kopečku“, který běhají závodníci opačným směrem) ke vzduchovkové střelnici a prezentaci. Jinde není možné parkovat!!!


 

Zpět na výpis