Aktuality

Úvod » Aktuality
02.09.

Biatlon Mikulášovice - 28. srpna 2016 - Nikča a Petr si vyběhli postup na ČP

S Tomášem odjeli do Mikulášovic jen 4 naši mladí závodníci - prázdniny jsou přece jen znát. A byly vidět i při závodě.... více

28.06.

2. kolo ČP - Bystřice pod Hostýnem 25. - 26. června 2016

Už před odjezdem se vše komplikovalo - jako by to bylo varování... Nezúčastnili se 3 naši závodníci z kategorií žáků a tak zbyli jen... více

19.06.

Ludvíkovice 19. června 2016 - překvapivě vytrvalostní závod

Mysleli jsme, že jedeme na sprint a on to byl vytrvalostní závod! Jen se to nějak zapomnělo dát do propozic. Tak to byl tedy šok - na fotkách to najdete tady. Ale... více

14.06.

Jílové - Vytrvalostní závod 11. června 2016

Do Jílového jsme jeli dvěma auty (Pavel Neckář a Tomáš Regner) se 7 závodníky. Fotky ze závodu jsou tady. Byl to náš... více

07.06.

Byli jsme na 1. kole Českého poháru - Letohrad 4. - 5. června 2016

Byla to tak trochu zvláštní výprava. Někteří z těch, kteří měli vyběhnutý postup na ČP, jet nemohli, jiní nechtěli a další to... více

31.05.

Výsledky Regionálních závodů č.73 a 74 - Liberec Ruprechtice

V neděli 29. května 2016 se v biatlonovém areálu v Ruprechticích konaly dva regionální závody v letním biatlonu. Výsledky toho... více

31.05.

Poděkování účastníkům našeho Biatlonu u kapličky

Vážení účastníci Biatlonů u kapličky v Ruprechticích, protože s malým zdržením byly zveřejněny na svazovém webu výsledky našich... více

26.05.

Hodnocení našich na závodech v Jablonci

Závody v Jablonci pro Báru Matoškovou znamenaly vyběhnutí bodů na závody Českého poháru (bohužel ne na MČR, kde by potřebovala 2.VT - ta se v... více

17.05.

Naše druhé letošní závody - Jablonec n.N. 15. května 2016

Fotky ze závodů najdete zde, s hodnocením počkáme na zveřejnění oficiálních výsledků - i v Jablonci může dělat potíže počítač... Na... více

28.04.

Rozbor našich výsledků z víkendu v Boleticích

Protože na svazovém webu už byly zveřejněny výsledky z našeho prvního oblastního biatlonu, pokusili jsme se trochu rozebrat výsledky našich... více

26.04.

Biatlon u kapličky - neděle 29. května 2016

Vlastně jsou to biatlony - protože jde o regionální závody v letním biatlonu, který v našem areálu v Liberci Ruprechticích... více

25.04.

Druhý den v Boleticích - neděle 24. dubna 2016

Druhý den jsme do Boletic odjížděli v ještě silnější sestavě - přibyla Agáta Neckářová, která startovala v žákyních... více

24.04.

První letní biatlon - Boletice 23. dubna 2016

Byla to naše premiéra - poprvé jsme vyjeli ve větším kolektivu na závody! Fotky ze závodu najdete zde. Sedm žáků a dva veteráni, k... více

15.04.

Kalendářní plán závodů na léto

V kalendářním plánu najdete závody, na které bychom měli jet. Mrkněte, vytiskněte (je připraven na dva výtisky velikosti A5) a udělejte si volno!... více

15.04.

Naši mladí biatlonisté přibývají a chystají se na první závody

V současné době už pravidelně trénuje 10 našich žáků a chystají se na naše první závody v letním biatlonu. Budou to závody 23.... více

15.04.

Úlovky našich mladých biatlonistů

Zimní sezóna pro nás už skončila, ale Báře se v Jizerkách povedlo setkat se s Gábinou Soukalovou. Doplnila tak Ondru, který už měl fotku s Veronikou... více

29.03.

Čeká nás letní sezóna 2016

Nové pokyny pro soutěže v biatlonu znamenají, že v létě už ti, se kterými jsme počítali do kategorie žáků "A", a bylo jich nejvíc, už... více

06.03.

MČR dospělých - Nové Město na Moravě 4. - 6. března 2016

Do Nového Města si vybojoval postup Tomáš Regner v kategorii muži "B". Jak to na MČR vypadalo se můžete podívat ve fotogalerii. V pátek dopoledne odjel... více

06.03.

Do Nového Města si vybojoval postup Tomáš Regner v kategorii muži "B". V pátek dopoledne odjel s předsedou klubu a ve 13,30 byli ve Vysočina Aréně,... více

29.02.

MČR žactva - Nové Město n/M 26. - 28. února 2016

Naše malá výprava - závodnice Bára Matošková, její matka a trenér Regner starší odjeli do Nového Města v... více

16.02.

ČP v biatlonu žactva - Letohrad 12.-14. února 2016

Do Letohradu odjela naše malá výprava - s Bárou Matoškovou, která startovala v kategorii žákyň "B" jeli trenér Regner... více

01.02.

ČP v biatlonu žactva - Jablonec n.N. 29. - 31. ledna 2016 - Bára si vybojovala postup na MČR

Celkově druhý závod v biatlonu pro Báru Matoškovou, navíc hned Český pohár a přesto úspěšné vystoupení. Přece jen jsme... více

27.01.

Báru čeká ČP žactva v Jablonci

Ve dnech 30. a 31. ledna se zúčastní Českého poháru žactva v biatlonu Bára Matošková. Věříme, že se jí bude dařit víc, než na... více

27.01.

Druhý závod ČP dospělých - Harrachov 23. a 24. ledna 2016

Závod v Harrachově nebyl pro našeho Tomáše Regnera příliš úspěšný. V sobotu ve vytrvalostním závodě se máza... více

10.01.

První závod ČP - Jablonec n.N. 9. a 10. ledna 2016

Po všech zrušených biatlonech v ČR je třeba pochválit pořadatele z Jablonce. Podařilo se zasněžit alespoň část trati, přemístit start a cíl a... více

22.12.

Členská schůze

V pondělí 28.12. se uskuteční členská schůze. Pozvánku najdete zde. více

22.12.

Bára na Regionálním biatlonu na Mísečkách - 20.12.2015

Teprve na poslední chvíli jsme se dozvěděli, že závod, pořádaný SKP Harrachov, byl přesunut na Mísečky a poběží se volně. Vyrazili jsme v neděli... více

20.12.

Zimní sezóna začala - Regionální pohár žactva Harrachov 20.12.2015

Na 1. závod v biatlonu vyjede z našich jen Bára Matošková - většina našich mladých biatlonistů ještě není v kategorii žactva... více

12.11.

Běh na Českou chalupu 7. listopadu 2015 - první akce našich mladých biatlonistů

Běh na Českou chalupu je tradiční podzimní sportovní akcí. My jsme si ho vybrali jako naši první společnou víkendovou akci - fotky najdete zde. S... více

11.11.

Přespolák Janovská 11 - 31. října 2015

Na přespoláku v Jizerkách se sešli trenér Regner a Ondra s Bárou - ti ještě soukromě nebo za jiné subjekty. Na medaile to nedalo, ale určitě bude... více

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > »