Do Starého Města odjížděla v pátek 2 auta a s řidiči Tomášem Regnerem a Pavlem Neckářem jelo dalších 7 závodníků. Fotky najdete... více
Výsledky najdete zde a fotky tady. Za fotky se tak trochu omlouváme, organizace samotného závodu je dost náročná a už nestíháme fotit. Ale... více
Trochu se zpožděním přinášíme informace o našem regionálním závodu v biatlonu - únava a úleva po jeho... více
Tato informace je hlavně pro ty, kteří ještě neposlali přihlášku! A samozřejmě pro domácí - závodníky i (hlavně) rodiče. ... více
Máme to skoro doma a tak jsme mysleli, že nás tu nejen bude hodně, ale také, že se dobře umístíme...No nebyla to tak úplně pravda. Fotky najdete zde.... více
V sobotu Harrachov, v neděli hned Boleslav (fotky ze závodu zde). Stejně jako v sobotu chyběl Štěpán a Bery, oproti sobotě chyběla Adéla Ryvolová, naopak přibyl... více
Čekal nás nabitý víkend - v sobotu 13.5. regionální závod v Harrachově a v neděli 14.5. Mladá Boleslav. V sobotu v Harrachově (fotky najdete zde)... více
Ano, je to tak. Čas rychle utíká a za 14 dní už pořádáme naše "tradiční" závody - 3. ročník Biatlonu u kapličky. Propozice... více
Stručné hodnocení - naši nejlepší trochu vyhořeli, jiní zazářili, medaile nám ale opět unikly - na Petra Patzáka zbyla opět jen ta... více
Pálily se čarodějnice a my jeli do Boletic na tradiční závody. Opět se ukázalo, že nám chybí jen kousíčky k medailím, chce to ještě... více
Byli jsme docela početná výprava - 11 žáků a 1 dospělý závodník, k tomu 4 doprovoďáci ! Fotky najdete zde. Jeli jsme čtyřmi auty a doufali jsme, že... více
Velikonoce (a částečně i nemoci) byly mocnější, než snaha našich závodníků zúčastnit se přespoláku ve Cvikově. Nakonec jeli jen... více
Měli jsme trochu obavy z náročnosti tohoto biatlonu - mnoho lidí na malém prostoru - a tak jsme i na doporučení zkušenějších jeli jenom s těmi... více
Do Sosnové jsme jeli dvěma auty s trenéry (Agáta a Matyáš Neckářovi, Verča Šípková, Nikča Regnerová a v Chrastavě jsme... více
Jarní sezóna pro nás již začala prvním přespolákem. A i když přespoláky nejsou určitě naší nejhlavnější náplní,... více
Určitě jste se dívali na televizní přenosy ze závodů světového poháru v biatlonu v Korei. Možná pro vás bude zajímavý pohled i tak... více
Na náš první jarní přespolák nás odjelo 10 - běželo 9 našich žáků a trenér. Informace od trenéra a pát fotek najdete na... více
Skončili jsme zimu a vrháme se na přípravu na letní sezónu. Tréninky zatím zůstávají v březnu ve stávajících... více
Na MČR odjel jen Tomáš Regner - připojil se k výpravě BK Manušice, aby se necítil tak opuštěně... Nakonec se mu ale zas až moc nedařilo a hlavně v... více
Na MČR jsme dojížděli do Harrachova - v pátek na trénink, v sobotu na skatový sprint a v neděli na hromaďák klasicky. Kdo? Trenér Tomáš,... více
Postup na ČP si vyjeli 3 naši závodníci - Ondra Jiránek v kategorii žáků B a Bára Matošková (ta už vloni) a Markéta Farská v... více
Informace najdete v našich akcích. více
Závodů v Harrachově se za náš klub zúčastnil Tomáš Regner - bohužel se o sebe musel starat sám, předseda klubu byl na střeleckých... více
Podle fotek to tak vypadá. Ale nejsou to noční, jen odpolední tréninky - od 16 hodin už prostě moc světla není. A tak než se začne trénovat, musí se... více
Tomáš Regner vynechal první závod ČP v Novém Městě n.M. - přece jen je Nové Město trochu daleko a závody nás vyjdou hodně draho. Ale s... více
Na závod do Nového Města nás původně mělo jet více, nakonec se stalo, že jel jen Ondra Jiránek - naštěstí s trenérem Tomášem... více
Tratě v Jizerkách jsou perfektní a tak někdy čtvrteční tréninky nahrazujeme výjezdy na lyže. Čelovky jsou podmínkou, trenéři dříve jak v 16... více
Zatím tedy jen jako diváci, ale třeba časem... Nejvíce pobyl v Novém Městě Ondra Jiránek, který byl jednou s našimi mládežníky a... více
Jsme rádi, že se můžeme po delší době opět věnovat hodnocení naší účasti na závodech. Původně jsme chtěli jet do Jáchymova,... více
Skupina zkušenějších, která už oslavila rok své závodní činnosti, se schází dvakrát týdně - střílí ze... více