Aktuality

Úvod » Aktuality
24.05.

Náš regionální závod - BIATLON U KAPLIČKY - bude!

Ano, trochu jsme se rozmýšleli, trochu se dohadovali mezi sebou, ale nakonec jsme se rozhodli, že navzdory covidu náš tradiční závod v biatlonovém sprintu USPOŘÁDÁME i v našem tradičním termínu -... více

20.02.

Plán závodů na letní sezónu

Na svazovém webu byl zveřejněn plán závodů na letní sezónu. Nevíme, jak dalece se vše kvůli covidu povede, přesto zveřejňujeme a připomínáme hlavní změnu - republikové žákovské závody budou jindy,... více

24.12.

PF 2021

Všem biatlonovým klubům přejeme všechno nejlepší v roce 2021 a hlavně trénink i závody bez covidu! Ať se brzy potkáme!!! více

Konečně sníh a konečně můžeme trénovat!

Současně s uvolněními kolem covidu i nasněžilo. Takže v úterý, poslední den listopadu, jsme mohli na první trénink NA LYŽÍCH! Na fotce vidíte, že nás bylo dost a podmínky vynikající (sněhu spousta... více

01.11.

Janovských 11 a 19 km - 31.10. 2020

Tradiční běh byl přeložen na příští rok, ale místo něj se běžel (nebo šel) individuální běh "COVIDU navzdory". Pochopitelně bez hromadného startu - mohlo se běžet před původním termínem i den po... více

24.10.

Rychnovský Svatováclavský 1/2 maraton - 28. září 2020

Tak trochu stranou našeho zájmu proběhl 7. ročník tohoto běhu v Rychnově u Jablonce, ale pár našich závodníků se přesto zúčastnilo. Běželo se totiž  pouhý den po MČR v letním biatlonu dorostu... více

17.10.

Běh Císařským údolím - Hrádek n.N. 3. října 2020

44. ročník tradičního horolezeckého běhu v Hrádku se tentokrát kvůli covidu konal na podzim místo na jaře, ale jinak bylo vše jako obvykle - včetně tradičního posezení u táboráku. Zúčastnili se... více

11.10.

Kolečkové lyže v Jilemnici - 10. října 2020

Klub biatlonu Jilemnice uspořádal ve svém pěkném areálu obratnostní závod na kolečkových lyžích. Fotky najdete ve fotogalerii. Zatím tam jsou jen fotky od Rosti Závackého, věříme, že další fotky... více

27.09.

MČR v letním biatlonu dorostu a dospělých - Letohrad 26. - 27. 9. 2020

Na toto mistrovství se probojovalo více našich závodníků, než před týdnem na MČR žactva. Celkem 8 závodníků, z nich 4 dorostenci a 4 dospělí. A hned první den jsme (tedy Jana Farská) získali... více

23.09.

MČR v letním biatlonu žactva - Kosmonosy 19. - 20. září 2020

Trochu netradičně bylo MČR v Kosmonosech a ne v nějakém areálu profesionálního klubu biatlonu. Možná vhodná změna - a snaha pořadatelů byla doplněna nádherným počasím! Fotky najdete zde. Škoda, že... více

11.09.

Na naše Rajče byly přidány další fotky z Jilemnice

Agy Neckářová dodala další fotky z 2. kola Českého poháru v Jilemnici (a není jich málo) - najdete je na našem Rajčeti. více

22.08.

2. kolo Českého poháru - Jilemnice 22. - 23. srpna 2020

Sobota 22.8. - žáci - sprint se štafetovou střelbou: Na 2. kolo ČP se nominovalo 7 našich žáků, z nich Pepa Ježek byl na dovolené a zbylo nás tedy jen šest. A s prvním dnem asi moc spokojenosti... více

17.08.

Regionální závod - Litice 15. srpna 2020

Jak už jsme psali ve zprávě ze soustředění, do Litic odjelo málo našich závodníků. Je to škoda, pro některé to byla poslední příležitost si letos zazávodit, protože regionální závody už prakticky... více

12.08.

Soustředění našich biatlonistů - Liberec - Ruprechtice - 10. - 14. srpna 2020

Přestože původní představy byly jiné, známé okolnosti Covidu 19 přispěly k tomu, že naše tradiční letní soustředění opět probíhá v našem areálu. Tady bydlíme, tady jíme, tady trénujeme, tady spíme,... více

19.07.

Cyklistický závod v našem areálu - neděle 19. července 2020

5. ročník Superior Dětský MTB závod opět pořádal v našem areálu Bitters Superior Cyklolive team. Účast 170 závodníků od těch nejmenších na odrážedlech až po čtrnáctileté, navíc charitativní... více

11.07.

Vytrvalostní závod v letním biatlonu - Beroun 11. července 2020

V Berouně se sešli dorostenci, dospělí i žáci. Byly prázdniny, snad i proto startovalo jen něco přes 100 závodníků a slabší účast se týkala i nás - dovolené si vybraly daň. Ale výsledky předčily... více

04.07.

Fotky z Litic

U odkazu z článku o závodě v Liticích bylo jen pár fotek, teď už jich je tam daleko víc! Viz zde. více

03.07.

Biatlonová svatba

Dnes 3. 7. 2020 se vzali dva členové našeho klubu - Jana Gittlerová a Tomáš Regner. Jana je jednou z nejlepších žen v ČR ve své kategorii a Tomáš závodí nejen v kategorii M46, ale je také hlavním... více

29.06.

1. kolo Českého poháru v letním biatlonu žactva - Staré město pod Landštejnem 26. - 28. června 2020

Vzhledem k již komentovaným "pravidlům hry" pro postup na další kola ČP, jelo do Starého Města jen 6 našich závodníků, ostatní si to zkusí až v Jilemnici na 2. kole... Doufáme, že se do té doby... více

21.06.

1. kolo Českého poháru v letním biatlonu - Bystřice pod Hostýnem 19. - 21. června 2020

Na tyto závody, které pro mnohé mohly znamenat KO a konec Českého poháru v letošní sezóně, vyjelo 11 našich malorážkařů. A nakonec si nevedli špatně - Janě Farské se povedl husarský kousek, když... více

21.06.

Harrachov 20. června 2020 - vytrvalostní závod

Naše chudší výprava (hodně našich závodníků nejelo) s trenéry Rosťou a Milanem a fanynkou a fotografkou (která zatím ještě nedodala na naše Rajče fotky...) Janou, vezla jen sedm závodníků. Byla to... více

19.06.

Fotky z našeho závodu 14. června 2020

Do krátkého hodnocení našeho závodu ve sprintu - Biatlon U kapličky, byly doplněny další odkazy na fotky a na naše Rajče, kam předešlé odkazy směřovaly, byly doplněna další kvanta fotek. Podívejte... více

18.06.

Víkend 19. - 21. června 2020 na více frontách

Tou důležitější akcí je pochopitelně 1. kolo Českého poháru dorostu a dospělých v Bystřici pod Hostýnem. Jede tam 11 našich závodníků (odjezd v pátek, dva závody a návrat v neděli večer) a pokusí... více

15.06.

Biatlon U kapličky 14. června 2020 - hodnocení

Máme za sebou 6. ročník našeho závodu v biatlonovém sprintu. Pár fotek od Tomáše Regnera najdete v naší fotogalerii. Zpracování fotek Jirky Janouška chvíli trvalo (redukovali jsme z tisíců na... více

10.06.

Tratě našeho závodu 14. června 2020

Zde jsou odkazy na messenger, kde Pavel Farský uložil svůj průběh každým kolečkem, která jsou připravena pro závod. Zde je 450 metrové kolečko, zde 900 metrové kolečko a zde 1200 metrové kolečko.... více

08.06.

Akce pro sponzory a sousedy před naším závodem

V sobotu 13. 6. opět pokračujeme v tradiční činnosti před naším závodem. Od rána mají členové kluby brigádu a od 16 hodin na závěr brigády nabízíme možnost si zastřílet pro děti sponsorů, sousedů a... více