Oslavy všeho druhu

Úvod » Pronájem prostor » Oslavy všeho druhu

NABÍDKA POSKYTNUTÍ PROSTOR PRO OSLAVY
VE ZDĚNÉ BUDOVĚ KLUBU
 BIATLONU LIBEREC - fotky zde

Domluva možná na mailu mire@vrchlickeho.cz nebo na telefonu 725 515 203.

Základní cena za den 1500,- Kč + náklady na elektriku (podle zkušeností zhruba 300,- Kč). Při předávání je třeba zkontrolovat a zapsat stav elektroměru. Uživatel před akcí zaplatí zálohu 2000,- Kč, předloží občanský průkaz a sepíše smlouvu, následně dostane klíče.

Uživatel se zavazuje, že pokud způsobí během akce jakoukoliv škodu, informuje zástupce klubu biatlonu a vše uvede co nejdříve do původního stavu nebo škodu nahradí.

K dispozici je kuchyňka s nádobím (talíře, skleničky, příbory, hrnce, pokličky atd.), se sporákem, lednicí, kombinovanou horkovzdušnou a mikrovlnou troubou, teplou a studenou vodou. Pro ohřev teplé vody je třeba zapojit šňůru bojleru do zásuvky nad dřezem a po ukončení akce odpojit. Stejně tak s lednicí, která má vlastní šňůru do zásuvky v menší místnosti. K dispozici jsou dvě zasedací místnosti (menší pro 20 lidí, větší pro 40) - pro kuřáky doporučujeme menší z obou místností, ale není podmínkou, chodba, úklidová místnost, toalety.

Zakázány jsou ohňostroje, petardy apod., a dále provozování živé hudby a techna ve venkovních prostorách.

Pokud chtějí kuřáci kouřit venku, je třeba využívat prostor za budovou, v žádném případě nekouřit před budovou, ani se zde nezdržovat a dveře hlavního vstupu do budovy mít zavřené. Prosím, dodržujte tuto dohodu se sousedy v okolí budovy…

Vytápění všech místností je kamny na pevná paliva, uživatel si zajistí topivo a topí sám.

Noční klid – upozorňujeme, že po 22. hodině je třeba se chovat tak, aby nebyli rušeni obyvatelé okolních domů. Děkujeme za pochopení. V tuto dobu je také třeba hudební produkci přenést dovnitř do budovy.

Přespání je možné v místnosti v patře – jedná se o 10 postelí s matracemi, je třeba použít vlastní spací pytel – cena 50,- Kč za osobu a noc. V nouzi je možné využít další místnost (bez postelí, jen s matracemi). Upozorňujeme, že prostory v patře nejsou určeny pro společenské akce, ale skutečně jen pro přespání po akci. V patře platí zákaz kouření.

Po akci je třeba provést základní úklid, uvést prostory do původního stavu a setřít všechny používané plochy. Stačí následující den nebo dle domluvy. Potom odevzdat klíče a vyúčtovat.

V týdnu před akcí je třeba telefonem (725 515 203) nebo mailem (mire@vrchlickeho.cz) dohodnout, kdy se sejde zástupce organizace, které se objekt poskytuje, s pověřeným zástupcem pronajímatele. Sepíše se smlouva, dohodne předání klíčů a jejich odevzdání a způsob předání objektu po akci.

Přejeme vám hezké zážitky