Oslavy všeho druhu

Úvod » Pronájem prostor » Oslavy všeho druhu

NABÍDKA POSKYTNUTÍ PROSTOR
VE ZDĚNÉ BUDOVĚ KB č.120 RUPRECHTICE

Základní cena za den 1000,- Kč + skutečné náklady na elektriku. Uživatel před akcí zaplatí zálohu 1500,- Kč.

Uživatel se zavazuje, že pokud způsobí během akce jakoukoliv škodu, informuje zástupce klubu biatlonu a vše uvede co nejdříve do původního stavu nebo škodu nahradí.

K dispozici je kuchyňka s nádobím (talíře, skleničky, příbory, hrnce, pokličky atd.), se sporákem, lednicí, kombinovanou horkovzdušnou a mikrovlnou troubou, teplou a studenou vodou. Pro ohřev teplé vody je třeba zapojit šňůru bojleru do zásuvky nad dřezem a po ukončení akce odpojit. Dvě zasedací místnosti (menší pro 20 lidí, větší pro 30 i více - pro kuřáky doporučujeme menší z obou místností, ale není podmínkou), chodba, úklidová místnost, toalety.

Vytápění všech místností je kamny na pevná paliva, dřevo je v ceně, uživatel si topí sám.

Noční klid – upozorňujeme, že po 23. hodině je třeba se chovat tak, aby nebyli rušeni obyvatelé okolních domů. Děkujeme za pochopení.

Po akci je třeba provést základní úklid. Pokud nebude úklid proveden, účtujeme poplatek 300,- Kč.

Přespání je možné v místnostech v patře – jedná se o postele s matracemi, je třeba použít vlastní spací pytel – cena 50,- Kč za osobu a noc, v případě přespání více než 10 osob končí cena na 500,- Kč, ostatní zdarma. Upozorňujeme, že prostory v patře nejsou určeny pro společenské akce, ale skutečně jen pro přespání po akci. Platí zde zákaz kouření.

V týdnu před akcí je třeba telefonem (725 515 203) nebo mailem (info@biatlonliberec.cz) dohodnout, kdy se sejde zástupce organizace, které se objekt poskytuje, s pověřeným zástupcem pronajímatele. Dohodne se předání klíčů a jejich odevzdání a způsob předání objektu po akci (může být kdykoliv druhý den, eventuelně i na telefon).

Tato budova již zažila kromě běžných oslav s deseti až šedesáti účastníky i mnoho svateb, mariášových maratónů, grilovacích párty, maturitních večírků a dalších akcí s hudbou živou i reprodukovanou.

Přejeme i vám hezké zážitky.