Regionální závod Mikukášovice - 9. září 2017 - další vyběhnuté postupy na MČR

Úvod » Aktuality » Regionální závod Mikukášovice - 9. září 2017 - další vyběhnuté postupy na MČR

Do Mikulášovic jelo 8 našich mladých závodníků a doufali jsme, že Bery Lajtkepová si ještě vyběhne postup na MČR, které se běželo týden po Mikulášovicích. Ale že si vyběhne postup i Verča Šípková, tak s tím jsme opravdu nepočítali! Ale popořadě...
V přípravce dívek běžela Kája Regnerová svůj druhý závod a Míša Patzáková byla na závodu v biatlonu poprvé. Nakonec jejich vystoupení nedopadlo špatně, zvláště, když vezmeme v úvahu jejich věk - Káje je 6 let a Míše jen o rok víc - a běhají s devítiletými soupeřkami! Nakonec Míša skončila pátá (s výbornou střelbou za 0) a Kája sedmá (se střelbou za 2).
V žácích B jsme zaznamenali největší úspěch - Petr Patzák byl druhý (1+1) a Štěpán Kuřák třetí (0+1), když oba splnili limit pro účast na MČR, který ale už měli vyběhnutý i před tímto závodem.
V žákyních B skončila Bery Lajtkepová sedmá (1+0) a Verča Šípková osmá (1+0), ale hlavně si obě vyběhly 2.VT a tím i postup na MČR!
V žákyních C byla Bára Matošková čtvrtá (1+1) a Áňa Lehmannová šestá (0+2). A Anička Kazdová si mimo soutěž zaběhla svůj první závod po několika málo tréninkách...
Škoda, že se nemohli zúčastnit další naši závodníci (akce s rodiči, nemoci, zranění), mohli jsme získat ještě víc dobrých umístění... Ale ti, kteří v Mikulášovicích byli, si určitě tradiční zmrzlinu na zpáteční cestě zasloužili!

Zpět na výpis