MČR dorostu a dospělých - Bystřice pod Hostýnem 30.9. - 1.10. 2017

Úvod » Aktuality » MČR dorostu a dospělých - Bystřice pod Hostýnem 30.9. - 1.10. 2017

Z našeho klubu na MČR odjeli jen Maty Neckář v dorostu a Tomáš Regner v mužích B. Více nás letos v malorážce ani nezávodilo. A jak se nám v Bystřici vedlo? No, nevedlo!
V sobotu ve sprintu byl Maty v dorostu na 22. místě (střelba 4+5) a Tomáš skončil devátý - hezká střelba (0+2), ale horší čas, způsobený technickými problémy při střelbě leže. Omluvou pro Matyho je to, že letos s biatlonem začal a rovnou s malorážkou - to rozhodně lehké není! A Tomáš prostě místo svého tréninku dává tu trochu svého volného času tréninku našich mladých biatlonistů. Odpoledne se potom běžel supersprint, kde se odpadá ze závodu po spotřebování nábojů, určených ke střelbě. Závod nedokončil ani jeden z našich závodníků, ale zdaleka nebyli sami. V kategorii Matyho - dorostu, byl klasifikován jen jeden (!) závodník, v mužích B čtyři!
Druhý den v závodě s hromadným startem si naši závodníci nepolepšili, střelecky se opravdu nedařilo - Maty skončil na na 21. místě (4+4+4+5) a Tomáš byl dvanáctý (2+4+3+3). Tak snad příště...