Běh na Českou chalupu - 4. listopadu 2017

Úvod » Aktuality » Běh na Českou chalupu - 4. listopadu 2017

Tradiční běh do vrchu jsme si nemohli nechat ujít - scházeli jsme se tak všelijak, ale nakonec nás startovalo 9 a navíc jsme zaznamenali i účast několika rodičů našich mladých biatlonistů. Ale věnujme se těm, kteří jsou našimi členy.
Z těch, kteří běželi hlavní závod na 2500 m:
Maty Neckář ve starších žácích 17. místo, ve starších žákyních Maky Farská 12.  místo a Áňa Lehmannová 20. místo a v mužích do 50 let Tomáš Regner 14. místo.
A v dětském závodě:
Minipřípravka dívky - Kája Regnerová 20. místo. Přípravka dívky - Bery Lajtkepová 6. místo, Agy Neckářová 7. místo a Jola Závacká 12.  místo. Přípravka kluci - 10. místo Jáchym Strašlipka. Mladší žákyně - 6. místo Verča Šípková a 10. místo Áďa Ryvolová. A nakonec jako poslední naše nejúspěšnější kategorie mladší žáci - 2. místo Petr Patzák (7 vteřin za prvním a s velkým náskokem před třetím), 4. místo Kuba Farský, 7. místo Honza Bicek a 11. místo Filip Šprdlík.
Pochválit musíme zvláště Petra za výborné umístění i čas, nejvíce asi dobrým výkonem překvapil trenéry Jáchym. Ale pochvala patří všem, kteří se zúčastnili a těm, kteří běželi hlavní závod zvlášť!
Kompletní výsledky najdete zde dětské a tady hlavní závod.

Zpět na výpis