Přespolák v Hrádku n.N. - 14. dubna 2018 - 650 účastníků a 3 naše medaile

Úvod » Aktuality » Přespolák v Hrádku n.N. - 14. dubna 2018 - 650 účastníků a 3 naše medaile

Přespoláku Běh trojzemím v Hrádku jsme se masivně nezúčastnili - druhý den nás čekal biatlon v Praze. Navíc rozdíl mezi startem žákovských a dospělých kategorií byl velký a tak byl i problém s dopravou. Nakonec se tedy zúčastnili jen "domácí" - rodina Farských a s nimi Tomáš Regner s Janou Gittlerovou, kteří běželi štafety 2x5 km a doplnila je žákyně Bery Lajtkepová. Ale s našimi umístěními to nebylo tak špatné, samozřejmě i proto, že bylo vypsáno množství kategorií. Pár fotek najdete zde.

Terka Farská byla v kategorii dívek na 800m čtvrtá (v čase 3:18) - skvělé umístění, zvláště když na startu nezaviněně upadla. Terka zraje jako víno! Její brácha Kuba skončil v kategorii chlapců na 1800 metrů na výborném třetím místě (7:45). Bery byla ve stejné disciplíně dívek druhá (a časem 7:37 porazila i Kubu!). Mezi dospělými chválíme Pavla Farského - ve své věkové kategorii na 5 km skončil devátý (čas 24:30)! A Tomáš s Janou ve štafetách skončili na druhém místě.