Informace pro účastníky našeho Biatlonu u kapličky - neděle 27. května 2018

Úvod » Aktuality » Informace pro účastníky našeho Biatlonu u kapličky - neděle 27. května 2018

Pokud budete chtít být informováni s malým předstihem o tom, jak to bude v Ruprechticích na našich závodech vypadat, můžete klikat:
Nejvíce vás asi bude zajímat startovka - jedeme starty po půlminutách u dopolední vzduchovky i odpolední malorážky.
Na plánek příjezdu - ti, kteří už u nás byli vědí, že místa je u nás málo a nejméně ho je na parkování. Proto všichni musí jet na parkoviště (příjezd je značen) na louce u kapličky, poslouchat pokyny pořadatelů a počítat s tím, že z parkoviště budou muset jít 150 metrů pěšky. Opravdu to jinak nejde, nezkoušejte tento pokyn obejít. Děkujeme!
Na plánek tratí - oproti loňsku se nezměnily...
Na plánek centra - všechno podstatné se u nás odehrává v centru, vše je kousek od sebe (tratě samozřejmě vedou i dál od centra :-)
Připomínáme také, že na střelecký souboj družstev se musíte přihlašovat již ráno! Každý klub může postavit maximálně dvě družstva - připomínáme, že pravidla střeleckého souboje najdete zde.
A prosba z naší strany - nepočítejte se stavbou klubových stanů... Je tu opravdu málo místa a nechceme ho dále zmenšovat. Na druhou stranu - stojanů na střelnici bude dost, prostor pro trávení času mimo závod je dost. Krytá malorážková střelnice, šatna v dřevěné stavbě vedle chatky, kde je placení startovného, dostatek prostoru v občerstvení ve zděné budově (dvě místnosti) a ještě za zděnou budovou je venkovní sezení u ohniště.
Přejeme příjemný závod a co nejvíce bodů do republikového žebříčku.
 

Zpět na výpis