Naše letní soustředění - Ruprechtice 13.-17. srpna 2018

Úvod » Aktuality » Naše letní soustředění - Ruprechtice 13.-17. srpna 2018

V pondělí 13. srpna jsme se sešli na soustředění v našem areálu. Fotky z jednotlivých dnů najdete na intervaly, táboráky, lodě, pilates. Aktuální příspěvky a fotky najdete na našem facebooku.
Mělo nás být 22, z toho jediný nezávodník - předseda a trenér Milan Regner. Vedoucím soustředění byl Tomáš Regner, který měl také na starosti přípravu malorážkařů, Milan se staral o vzduchovkáře - těch bylo 13. Z původně přihlášených se omluvila pro nemoc Maky Farská (ale přišla se na nás podívat a také trénovat v úterý, kdy byla střelecká příprava a odpolední biatlonový trénink, který Maky absolvovala jen střelecky), takže nakonec nás bylo 21. Musíme říct, že účast nás mile potěšila - ze závodníků v mládežnických kategoriích chyběla jen Monika Pařízková a Áďa Ryvolová. Pavel Farský z kategorie mužů se k nám připojil ve středu odpoledne, takže nás mělo být 22. Mezitím ale musel ukončit soustředění ze zdravotních důvodů Jáchym - takže trochu se počty měnily, ale nejméně 20 nás bylo stále.
V pondělí byl biatlonový trénink a kolo, úterý klidová střelba a biatlonový trénink, ve středu dopolední intervaly na libereckém atletickém stadionu a odpolední kolečkáče na bývalém vojenském letišti u Mimoně. Následovalo čtvrteční sjetí Jizery a návrat na koloběžkách. Byli jsme z toho tak zničení, že jsme bohužel museli vypustit plánovaný odpolední biatlonový kontrolák a tak jsme absolvovali jen podvečerní cvičení pilates se Zuzkou. K tomu všemu samozřejmě večerní teoretické přednášky, posilování, táboráky. V pátek kolečkáče v Hrádku s koupáním na Kristýně a odjezd na přespání domů, v sobotu závody v Liticích u Plzně (jelo nás 14) a v neděli od 16 hodin jsme celý biatlonový týden zakončili posezením u táboráku i s rodiči.

Zpět na výpis