MČR dorostu a dospělých - Nové Město n.M. 29. - 30. září 2018

Úvod » Aktuality » MČR dorostu a dospělých - Nové Město n.M. 29. - 30. září 2018

Podobně jako vrchol sezóny žáků, ani v dospělých se nepodařilo potvrdit dobré výkony z průběhu sezóny. Fotky ze závodu najdete zde.
Do Nového Města se nominovali všichni naši závodníci v kategoriích dorostu a dospělých, z různých důvodů jich odjelo jen 5. Chyběla i naše nejlepší dorostenka v letošní sezóně, Bára Matošková, která byla ve stejném termínu na soustředění reprezentace v plavání, účast dalších ovlivnily nemoci...
V sobotu dopoledne čekal na všechny závod ve sprintu, odpoledne dvoučlenné štafety.
V dorostenkách A reprezentovala náš klub jen vloni nejúspěšnější Maky Farská, která ale v letošní sezóně prochází vleklou zdravotní krizí a vynechala mnoho závodů a tréninků. MČR si nechtěla nechat utéct, ale její forma byla pochopitelně špatná. Skončila šestnáctá po střelbě 2+4. V dorostenkách B startovala Jitka Gittlerová, se střelbou 3+3 skončila na 22. místě. Další zastoupení jsme měli v kategorii mužů B, kde skončil Tomáš Regner na 12. místě (2+4) a Pavel Farský na 16. místě (střelba 1+3, což je pro Pavla výborný výsledek ve střelbě). Poslední startující byla Jana Gittlerová v ženách B, bohužel ani jí se nevedlo a ze 7 startujících skončila šestá (3+3).
Ve štafetách dorostenek byla Maky s Jíťou na 16. místě po špatné střelbě obou (dohromady 20 minut z 2x4 střeleb - nejhorší ze všech štafet v kategorii). V kategorii mužů přivedl Pavel štafetu na 15. místě (střelba 3+6), Tomáš ji posunul na 12. místo (střelba podstatně lepší, než se mu povedla v jednotlivcích - 1+4). Je třeba podotknout, že muži běželi v jedné kategorii bez rozdílu věku, takže naše štafeta patřila k těm starším...
Druhý den se běžel závod s hromadným startem - ani tady se našim závodníkům příliš nedařilo. Maky skončila sedmnáctá (střelba za 15), Jíťa dvaadvacátá (střelba za 10 s dobrými stojáky 2+2), Tomáš čtrnáctý (s přirážkou 4 minuty za 2 neodběhnutá trestná kola!, střelba za 11) a pro Pavla zbylo 17. místo (přirážka 2 minuty za neodběhnuté trestné kolo, střelba za 14). A nevedlo se ani Janě v ženách B, která měla nejhorší střelbu v kategorii (13) a skončila opět šestá.
Tak rychle zapomenout a vrhnout se na přípravu na zimní sezónu!

Zpět na výpis