Další přespolák - Běh na Českou Chalupu - Liberec 3. listopadu 2018

Úvod » Aktuality » Další přespolák - Běh na Českou Chalupu - Liberec 3. listopadu 2018

Tak další přespolák je za námi. Z našeho klubu běželo 10 dětský závod (600 a 800 metrů) a 7 hlavní závod (2500 metrů až na Českou Chalupu). Z toho dva odvážlivci odběhli dětský závod a potom ještě hlavní závod - chválíme Petra a Kubu! Někteří dospělí byli mimo Liberec na běžeckém soustředění (Tomáš s Janou), někteří mladí zranění (Agy) a tak nás bylo, kolik nás bylo... Fotky najdete zde (opět jen mobil...)
Na dětských tratích byl nejúspěšnější Péťa Patzák, který vyhrál celkem s přehledem trať na 800m v mladších žácích - čas 3:38, nejrychlejší čas dne na této trati. Kuba Farský v této kategorii doběhl pátý - 3:55. Dále ještě s nimi běželi Honza Bicek (9. místo - 4:15), Štěpán Kuřák (10. místo - 4:17) a Filip Šprdlík (14. místo - 4:53). V dívkách na stejné trati byla Verča Šípková devátá - čas 4:27. Na tratích 600m mezi chlapci přípravky byl Jáchym Strašlipka dvanáctý - 6:39, mezi dívkami Jola Závacká pátá - 6:27 a Terka Farská na 16.  místě - 7:03. Mladší sestra Joly Aneta skončila v minipřípravce děvčat na 600m jedenáctá - 4:34.
Z těch, kteří běželi hlavní závod, byl z našich opět nejrychlejší Péťa, který musel běžet se staršími, protože pro tak mladé běžce kategorie hlavního závodu vypsána nebyla - skončil v dorostu šestý, čas 15:18. Stejné to bylo s Kubou - ten skončil ve stejné kategorii (čili opět se staršími) na 15. místě - 16:22. Ondra Jiránek, který měl 14 dní tréninkovou pauzu kvůli poraněnému kotníku, doběhl na 18. místě - 16:40. Ve starších žákyních doběhla Bára Matošková patnáctá (20:05) a Áňa Lehmannová na 22. místě (22:46). V kategorii dorostenek běžela Jíťa Gittlerová - 9. místo, čas 21:35. A mezi muži do 39 let byl Pavel Farský osmnáctý (17:51).
Tak za týden se sejdeme ve Vratislavicích - Konrádova jedenáctka čeká (pro mládež 500 - 3 000 metrů, jedenáct pro dospělé)!