Nadupaná sobota 8. června 2019

Úvod » Aktuality » Nadupaná sobota 8. června 2019

V neděli nás čeká biatlon v Mikulášovicích, ale ani v sobotu jsme se nenudili (alespoň někteří).
Nevíme, kdo se zapotil nejvíc - jestli Milan Regner s Verčou Šípkovou, ke kterým se nikdo nepřidal a sami zajišťovali biatlon pro účastníky survivalu Přežít Jizerky, který pořádala Slavia pro orientační běžce (tříčlenná družstva, která v našem areálu měla jako poslední stanoviště biatlon a zároveň vyhlášení a opékání buřtů) nebo Petr Patzák který se zúčastnil Jizerského Bastarda a nejen se zapotil, ale i důkladně umazal, ale hlavně vyhrál(!) a nebo Tomáš Regner, který se účastnil školení trenérů v Novém Městě na Moravě.
Asi to nerozhodneme, možná až si všechno povíme po neděli. Ale kdo se zapotí v neděli je jasné. Sedm závodníků jede do Mikulášovic, kde by rádi získali další body do hodnocení žebříčku Českého poháru a někteří, kteří body nepotřebují, protože mají 1. VT, by si zase chtěli vyzkoušet při závodě činnosti, při kterých mají rezervy.
Jsme zvědaví, jak se nám v neděli bude dařit - jede nás tak málo, protože trenéři nechali účast na dobrovolnosti. Příští sobotu a neděli čekají závody ČP, tak uvidíme, komu z našich se na nich bude dařit lépe - jestli těm, kteří si tento víkend odpočali nebo těm, kteří si zazávodili a vyzkoušeli závodní činnosti na méně významném (pro ně) závodě.

Zpět na výpis