Kapslovna Praha - 21. dubna 2024 - Kubištovi a Kája

Úvod » Aktuality » Kapslovna Praha - 21. dubna 2024 - Kubištovi a Kája

Ano, na Kapslovnu v poslední době vyráží jen omezený počet startujících z našeho  klubu. Proč nejezdí malorážkaři, to víme, proč vzduchovkáři, se jen domníváme... Ale Kubištovi v Kapslovně nalezli zalíbení a letos s sebou vzali i Káju Regnerovou. Tajže dohromady 3x Kubištovi + 1x Kája = možná rekordní účast z našeho klubu v posledních letech.

W0 - Bety Kubištové jsme prorokovali, že po Berouně už na příštích závodech určitě nastřílí lépe. A stalo se tak hned druhý den - nastřílela za 3 a skončila na 5. místě ze 6 závodnic. Protože ani soupeřky nestřílely o moc lépe, je jasné, že ještě musí zlepšit běh. Ale Bety je na začátku, věříme, že příště to bude ještě lepší i v běhu!
M13 - Vavro Kubišta pokračoval ve své slušné střelbě (1+0) a bylo z toho pěkné 4. místo a 86 bodů! Ztráta na vítěze pouhých 31,2 vteřiny!
M14 - Anton Kubišta střílel 1+2 a bylo z toho 9. místo, ztráta 1:51,4 a 75 bodů.
W14 - Kája Regnerová sice potvrdila své zlepšení ve střelbě (0+1), ale běžecky na špičku nestačí - ztráta 1:44,6 a 77 bodů.

Závěr - oceňujeme všechny naše závodníky, kteří po těžkém závodě v Berouně našli odvahu k dalšímu závodu hned další den! A zároveň i sobě potvrdili, že jsou na správné cestě, ale že se i nadále musí věnovat i běžecké přípravě! Druhý víkend v květnu nás čeká další závod - tradiční Litice!

Zpět na výpis